יומן ומשקפיים

אודות

תמונת פרופיל מיכל כוחן

עו"ד מיכל כוחן מתמחה בדיני משפחה מזה 20 שנה. המשרד מלווה נשים וגברים בתיקי גירושין ופרידה על מכלול מרכיביהם – מזונות ילדים, אחריות הורית וחלוקת זמני שהות, מזונות אישה, חלוקת רכוש, פירוק שיתוף ועריכת הסכמים כגון הסכמי ממון, הסכמי גירושין והסכמי שלום בית ולחילופין גירושין. המשרד מסייע לזוגות ידועים בציבור וכן מתמחה בדיני ירושות וצוואות, ובעריכת ייפוי כח מתמשך.

עו"ד מיכל כוחן, מייסדת המשרד ודור שני לעולם המשפט, הינה עורכת דין ומגשרת מוסמכת בדיני משפחה, עו"ד כוחן מעורבת באופן אישי בכל תיק המנוהל על ידי המשרד, כאשר טביעת ידה המקצועית, המבוססת על ניסיון עשיר ותפיסת עולם ייחודית, נוכחת היטב במענה ללקוח/ה.

היות שדיני משפחה הם תחום משפטי שעניינו בדיני נפשות וזכויות אדם, והיות שהתיקים הנוגעים לדיני משפחה משפיעים לא רק על הצדדים אלא גם על ילדיהם וקרוביהם, אני חותרת לעשות כל שלאל ידי בכדי להוביל את סיום הסכסוך בפשרה מוסכמת, הוגנת וברת-ביצוע, כזו שגם רואה את היום שאחרי ההליך המשפטי (הורים יישארו הורים גם בפרידתם, ויורשים יישארו אחים גם לאחר חלוקת העיזבון). במקביל, ובמידת הצורך, אעמוד איתנה לימין לקוחותי עם ליטיגציה בכל הערכאות והטריבונלים.

משרדי משלב זרועות עם מומחים שונים כגון עובדים סוציאליים, מומחי רווחה, מומחים בתחום הילד, אקטוארים, רואי חשבון, כלכלנים, מומחים רפואיים (לדוגמה, בתיקים בענייני כשרות משפטית) ועוד.

תפריט נגישות